Uudised ja meedia

Alati uuenev

09 September 2020

Spazio võitis 26nda "Compasso d'Oro" disainiauhinna.

Ülemaailmselt tuntud ADI Design Observatory tunnustas oma 26ndal üritusel Falmecit ihaldusväärse "Compasso d'Oro" auhinnaga unikaalse, Francesco Lucchese disainitud Spazio õhupuhasti eest. Auhind indikeerib firma muljetavaldavat arengut, tunnustades meisterlikust, hoolt ja pühendumust, mis läheb innovaatiliste lahenduste disainimisse, et edendada elukvaliteeti kodus.
Falmecil on au ja heameel võtta vastu säärane prestiižne ja ajalooline auhind, mis on tähendusrikas tunnustus aastatepikkuse töökuse ja pühendumuse eest Falmeci meeskonna liikmetele, kelle ühine eesmärk on pidev areng.

Selle auhinnaga liitub Spazio üle 300 teise projektiga, mis on tunnustatud "Compasso d'Oro" auhinnaga viimanse 60 aasta vältel. Asutatud 1954. aastal, Compasso d'Oro ADI auhind on kõige vanem ning mis kõige tähtsam, kõige mõjukam maailma disainiauhind. Sündinud Gio Ponti ideest, sai teda aastaid korraldatud Rinascente kaubamajas, eesmärgiga tõsta esile uute Itaalia disainiga toodete väärtus ja kvaliteet. Alates 1958. aastast  annetati ettevõtmine ADI kätesse, kes jälgib erapooletust ning ausameelsust.

Compasso d'Oro tunnustus jagatakse ADI Permanent Design Observatory poolt tehtud eelvaliku põhjal, mille komitee koosneb: ekspertidest, disaineritest, kriitikutest, ajaloolasest, spetsaliseerunud ajakirjanikest ja ADI liikmetest, ning mille liikmed on pühendunud aastast-aastasse info kogumisele, hindamisele ja parimate toodete valimisele viimati ilmunud ADI Design Index aastaraamatutest.


ADI - Associazione per il Disegno Industriale - veebileht


Spazio õhupuhasti: tooteleht

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

FALMEC SPA
E-Lux Kodutehnika Oü
Mustamäe tee 24
Tallinn 10621
Info@elux.ee
+372 50 24000