Circle.Tech. Filtreerimise uus kuju

Ringlus on täiuslikkus.
Tsentrifugaaljõud juhib õhku kõikides suundades.
Circle.Tech on meie uus lahendus parimaks õhupuhastuseks.


Me oleme nii hõivatud oma igapäeva eluga, et tihti ei märka keskkonda meie ümber — kuidas loodus, isegi oma lihtsuses, võib olla nii sümmeetriline ja harmooniline. Ring sümboliseerib täiuslikkust ja terviklikkust, see on traditsiooniline sümbol ühe joonega tehtud lõputust silmusest, mille otsad liituvad üksteisega.

Circle. Tech, sertifitseeritud ja patendeeritud tehnoloogia. 

Kodu keskkond muutub täielikult.

Erinevalt traditsioonilistest õhupuhastajatest töötavad Circle. Tech filtriüksused horisontaalselt mitte vertikaalselt. Väljavoolav õhk suunatakse läbi mootorit ümbritseva filtriüksuse ja jaotatakse ühtlaselt. Tänu oma ümmargusele kujule on filtri pind maksimaalne, seega saavutades suurepäraseid tulemusi võimsuses ja filtreerimises. Circle. Tech õhupuhastajad on ka äärmiselt vaiksed, sest tasakaalustatud õhu jaotus vähendab turbulentsi ja sellest tulenevalt ka töötava õhupuhastaja tekitatud müra.

Ainulaadne uuendus mitmel kujul.

Minimaalne takistus, maksimaalne loomingu vabadus.

Falmeci uusi revolutsioonilise tehnoloogiaga filtreid on kerge paigaldada ja hooldada. Lisaks on neid saadaval mitmes erinevas mudelis ning maksimaalne õhupuhastus ja filtreerimine on garanteeritud. Täiusta oma kööki ja kodu suurepärase disaini, elegantse materjali ja ekspertide toodetud õhupuhastajaga.

Circle.Tech'i kompaktne suurus ja minimaalne maht on võimaldanud ehitada õhupuhasti, mille mudelid on minimaalse paksusega, sobitudes ideaalselt uute disaini suundumustega. Tänu uutele kujundustele on köögi ruum optimeeritud, luues meeldivama ja funktsionaalse keskkonna.

SÜSI JA TSEOLIIT: FILTREERIMINE LOODUSLIKUL VIISIL.

Eksklusiivne Carbon.Zeo ühendatud Falmeci filter kasutab loodusliku päritoluga materjale nagu näiteks tseoliit ja aktiivsüsi. Filter likvideerib väga efektiivselt kõiki lõhnu.

Aktiivsüsi
Aktiivsüsi koosneb peamiselt mikrokristallilisest grafiitsüsinikust, mida on töödeldud, et saavutada suure sisemise pinnaga poorne materjal. Tänu nendele omadustele saab aktiivsüsi imada rohkesti aineid, püüdes lõksu nende molekulid ja neelates need enda sisemisse struktuuri. 

Tseoliit 
Tseoliit on mineraal, mis imab efektiivselt orgaanilisiühendeid ja veeauru. Taoline omadus tuleneb tseoliidi mikropoorsest kristallstruktuurist. Tänu oma keemilistele omadustele vabastab tseoliit niiskusega kokku puutudes soojust, seega vähendades ka niiskust. Sellepärast on tseoliit lõhnade ja kokkamisel tekkinud aurude vähendamisel väga tähtis.

Pikk eluiga, kerge hooldus.
Carbon.Zeo ühendatud filtril on väga pikk eluiga: õhupuhastaja normaalsel kasutamisel umbes 3 aastat. Lisaks saab filtrit uuendada iga 18 kuu tagant, kui asetada see kaheks tunniks ahju 200 ° C kuumusel. Filtrit peab vahetama iga 3 aasta tagant. Vahetus on imelihtne, sest filtri saab kergesti eemaldada õhupuhastaja alumisest osast.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

FALMEC SPA
E-Lux Kodutehnika Oü
Mustamäe tee 24
Tallinn 10621
Info@elux.ee
+372 50 24000