Innovatsioon õhus

Falmec alustas väikse tootmisettevõttena, kuid praeguseks on firma kasvanud juhtivaks jõuks nii Itaalia kui ka rahvusvahelisel turul. Tänu sellele on Falmecil ka rohkelt kogemust nii õhupuhastite disainis kui ka tootmises. Tänu tipptasemel uuringutele, paindlikule tootmisele, uutele tehnoloogiate väljatöötamisele ja originaalsusele on Falmeci kollektsioonid innovatiivsed, uhiuue disaini ja tipptehnoloogilised, seega näidates ka Itaalia meisterlikkuse kõrgeimat taset maailmas.

Ilus uuendus sinu kööki

Tehnoloogia ja disain
Innovatsioon. Võimsus. Effektiivsus. Disain.Need on kõikide Falmeci projektide ühised omadused. Omadused on välja kujunenud läbi jätkuvate uuringute, mis käsitlevad esteetikat, materjali ja tehnoloogiat kui tervikuna, et saavutada täiuslik sünergia. Falmeci tooted on meelepärased igale aisitingule: lõhn- tänu  õhu väljatõmbamisesüsteemi efektiivsusele; nägemine ja puudutus- tänu rafineeritud disainile ja materjali kvaliteedile; kuulmine- tänu masinate vaiksele toimimisle

Tehtud Itaalias
Tehtud Itaalias

Kõik Falmeci loomingud, algsest disainist valmistooteni, on teostatud läbi mitmeastmelise protsessi, mis toimub firma Veneetsia peakontoris. Parima Itaalia tootmistraditsiooni kohaselt pakuvad meie tooted kindlat disaini, materjali ja konstruktsiooni kvaliteedigarantiid.

Parimast terasest
Roostevaba teras AISI 304

Falmec kasutab AISI 304 roostevaba terast, mis sisaldab 18% kroomi ja 8% niklit. AISI 304 on hügieeniline, kergesti puhastatav ning väga vastupidav roostele (mida on tõestatud ka laboratoorsed katseted) ning on seega ülekaalukalt parim materjal, mida kasutada õhupuhastite tootmiseks.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

FALMEC SPA
E-Lux Kodutehnika Oü
Mustamäe tee 24
Tallinn 10621
Info@elux.ee
+372 50 24000