Avaleht > Tehnoloogia > NRS Vaikne Süsteem

NRS Vaikne Süsteem

Falmec otsib jätkuvalt lahendusi ning tehnoloogiaid, et vähendada oma toodete mürataset. Efektiivsemalt, parema võimsuse kasutusega, väiksema müra ning kütusekuluga: selles võrrandis on Falmecil alati head tulemused. Uus NRS® projekt on välja töötatud Falmeci poolt koostöös laboratooriumidega, mis on spetsialiseerunud õhuvoolu dünaamika uuringutele. See koostöö, kõrvuti müra vähendavate materjalide kasutamisega, on andnud peaaegu uskumatu tulemuse. Uuringuid on läbi viidud kasutades spetsiaalset arvutitarkvara. See on andnud võimaluse arendada tooteid optimeerides õhuvoolu, eemaldades takistuse, mis on põhiline müraallikas väljatõmbel. Falmec on investeerinud raha ja ressursse arendamaks uusi materjale, mis sobiksid selle konkreetse kohanduse jaoks oma heli summutavate omaduste poolest. Need materjalid on loodud vähendamaks müra, mis tekib õhuvoolu liikumisest, seeläbi suurendades müravähenduse efekti, mis on juba saavutatud õhuvoolu optimeerimisest. Kõik see tähendab seda, et Falmec võib öelda- MEIL ON KÕIGE VAIKSEMAD ÕHUPUHASTAJAD MAAILMAS.

 

 

Uue Falmec NRS® õhupuhastiga 86% vähem müra*

 

Effektiivsem energia kasutus vähema müra juures: falmec tagab alati positiivse tulemuse.
Uus NRS® projekton välja töötatud koostöös õhuvoolude dünaamikatele spetsialiserunud laboritega. Selles koostöös välja arendatud materjalid on loonud siiani kujuteldamatu tulemuse.
Õhuvoolu dünaamikat uurides kasutati uuenduslikku tarkvara; see lubab Falmecil arendada tooteid selliselt, et õhuvool liigub ilma õhupuhastis takistusteta ning selle tulemusena väheneb oluliselt müratase.
Falmec on investeerinud aega ja vahendeid uute materjalide arendamisele mis on spetsiaalselt mõeldud konkreetsete toodete jaoks. Need materjalid on välja töötatud selliselt, et nad tekitaksid vähem müra optimeeritud õhuvooluga õhu liikumisel.
Selle kõige tulemusena sab Falmec väita, et need on VAIKSEMIMAD ÕHUPUHASTID MAAILMAS.

 

 

 

Tehnilised omadused

 

 

 

w_new_nrs_tabella2_EN

 

 

 

 

 

 

w_new_nrs_tabella3_EN

      

PAREM ELUKVALITEET SINU KODUS ILMA HÄIRIVA MÜRATA

 

Võrreldes tänapäeva standard õhupuhastajate, on müratase vähenenud väga olulisel määral.
Tulemus köögis on erakordne.

 

 

Viimaks on olemas õhupuhasti mida ei ole kuulda.

 

Müra tajumine toimub logaritmilise skaala alusel- iga suurenev 1dB vastab müra taseme tõusu tajumisele 20% võrra. Teisisõnu, iga suurenev 3dB, suurendab tajutava müra taset poole võrra.

 

 

 

w_new_nrs_tabella4_EN

                                                                                                                                            
 

 

 

Selleks, et tagada parim võimsus ning effektiivseim müra summutamine Falmeci NRS® tehnoloogias tuleb toode paigaldada vastavalt juhendile. Saavutamaks maksimaalset võimsust on õhupuhastile lisatud spetsiaalsetest heli neelavatest materjalidest õhu jaotuskanalid.

 

 

Kõrge võimsusega söefilter

 

Uus müra vähendav süsteem annab parima tulemuse välisühenduse puhul. Soovitame kasutatakse spetsiaalseid NRS® väljatõmbe elemente.
Alati on võimalus kasutada õhuringluse reziimi kuid sellisel juhul on vajalik eraldi lisada spetisiaalne söefilter. NRS® seeria õhupuhastitele on selleks loodud uut tüüpi eriti effektiivse võimsusega filtrid.

 

 

TEHNILISED OMADUSED

- Aktiivsöe filter, eemaldatav ja pestav
- 75% filtreerimise võime
- Normaalses kasutuses tuleb filtreid puhastada iga kolme kuu tagant.
- Eluiga filtritel on umbes kolm aastat, selle aja möödumisel on soovitatav välja vahetada.
- Alumiiniumist raam ja seesmine külg

 

KUIDAS PUHASTADA

Peske uut kõrge võimsusega filtrit nõudepesumasinas õrnatoimelise pesuvahendiga temperatuuril kuni 65 kraadi. Soovitatav on pesta filtrit täiesti eraldi. Pärast pesemist tuleb filter aktiveerida soojendades seda ahjus 100 kraadi juures kümme minutit.