Avaleht > Ettevõttest

Firma ajalooks on põnev lugu, tüüpiline Kirde-Itaalias asuva ettevõtte jaoks. Tõepoolest algas antud firma selle asutajate - Danilo ja Maurizio Poser’i – intuitsioonist ja spetsiifilisest turu nõudlusest. Aja vältel arenes see pool-käsitöö ettevõttest tõeliseks liinitootjaks, mis loob innovaatilisi tooteid avant-garde kujundusega, mille juures sulavad ühte tehnoloogiline sisu ning keeruline disain.
Antud struktuuris töötab üle 130 töötaja ja iga päev on uuringute ja arengu osakond hõivatud uute tehnoloogiate ja turusegmentide identifitseerimisega; tootes üle 130 000 seadme aastas, levitab Falmec oma tooteid üle terve maailma jälgides, et impordi ja ekspordi osakaal oleks hästi paigas.Täna töötab Falmec kõrgel tasemel automatiseeritud, 29 000 m2 tootmispinnal, mida on hiljuti laiendatud. Ettevõte toodab üle 100 tootmismudeli 700 erinevat versiooni.
Roostevaba terase töötlemisest kuni sisemiste pindade pulbervärvimise faasini, heli isoleeritavatest kambritest kuni sõrmejäljevaba Fasteel materjalini, kujutavad Falmec õhupuhastid endast kunstiteost tööstuse alal.